Schmiere

Sortowanie:

SCHMIERE

Kosmetyki do włosów Schmiere

Schmiere to niemiecka marka kosmetyków i akcesorii do włosów i brody, która słynie przede wszystkim ze świetnych pomad woskowych. Schmiere oferuje cały przekrój mocy chwytu i zróżnicowany połysk swoich produktów do włosów a także różnorodność linii zapachowych – często także wydając specjalne, limitowane edycje. Schmiere produkuje także pomady wodne o mocnym i średnim chwycie.

Marka przywiązuje dużą wagę do jakości opakowań swoich pomad. Każda puszka pomady to inny, designerski projekt, który naprawdę przykuwa uwagę. Cechą wspólną wszystkich opakowań jest postać ptaka – na pomadach woskowych jest to ich kultowy kruk. Można spotkać też papugę czy orła. Puszki pomad woskowych to naprawdę solidne, metalowe opakowania – z powodzeniem można je kreatywnie wykorzystać już po skończeniu pomady – od popielniczki, po doniczke – widzeliśmy już różne kreatywne rozwiązania ;).

Jako że Schmiere słynie z pomad woskowych, a te z kolei słyną z tego, że niełatwo je zmyć z włosów – Schmiere oferuje także specjalny szampon do włosów o specjalnym składzie, który znacznie ułatwia tę czynność.

Kosmetyki do brody Schmiere

Marka Schmiere produkuje także olejki do brody czy mydła do golenia – nie zapomina zatem także o brodaczach. Olejki Schmiere charakteryzują się bardzo ciekawymi zapachami oraz stosunkowo dobrym stosunkiem ceny do jakości i ilości produktu. Również w przypadku opakowań olejków –  Schmiere robi to dobrze – oferując nam produkty w szklanych buteleczkach zapakowanych w pudełeczko z prawdziwego drewna z wygrawerowanym wzorem.

Akcesoria Schmiere

W ofercie tego producenta znajdziemy także stylowe akcesoria – warto zwrócić uwagę na metalowe grzebienie, które mogą stać się niebanalnym, ale i użytecznym gadżetem każdego twardziela.

Historia Schmiere

Marka została stworzona W Niemczech, w Essen przez firmę Rumble59, która powstała w 2007 roku. W swoim przekazie bardzo mocno nawiązuje do lat 50-tych i 60-tych – czasów Rockabilly, kiedy na scenie królował Elvis a na drogach Fordy V8 i Hotrody. Poza marką Schmiere, która skupia się na produkcji kosmetyków do włosów, Rumble59 zajmuje się także produkcją ubrań inspirowaną właśnie tymi czasami.