Reuzel

Sortowanie:

Reuzel – historia marki

Reuzel to holenderska marka stworzona przez Leena i Bertusa z kultowego już Barbershopu z Rotterdamu – Shorem Haarsnijder en Barbier. Chłopaki już w wieku 14 lat zaczęli swoją przygodę z fachem barbera – wkrótce ich hobby stało się pasją. W swoim salonie ciachają tylko w stylu klasycznym i pracują z pomadami i produktami właśnie marki Reuzel.

W wolnym tłumaczeniu Reuzel znaczy po prostu smalec, stąd świnia na każdym opakowaniu ich pomad. Aktualnie oferta marki Reuzel jest bardzo szeroka i oprócz pomad woskowych i pomad wodnych zawiera także balsamy do brody, aftershave, pianki do brody, szampony do włosów i odżywki a także produkty wspomagające stylizację – grooming tonic i hair tonic. Cechą charakterystyczną pomad do włosów marki Reuzel jest ciekawy, bardzo długo utrzymujący się na włosach zapach.

Kosmetyki Reuzel

Kosmetyki do włosów marki Reuzel są wykonywane ręcznie i zawierają w składzie wiele cennych i naturalnych składników. W ofercie pomad do włosów znajdziemy niemal każdy ich typ: pomada wodna o wysokim połysku i silnym chwycie, pomada woskowa o średnim i wysokim połysku, glinki do włosów, kremy – jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich włosów.

Szeroki wybór pomad i kosmetyków do włosów sprawia, że w ofercie Reuzel każdy typ włosa znajdzie coś dla siebie. Produkty do włosów cienkich, mocnych, rzadkich, gęstych czy kręconych – nie ma problemu – napisz do nas a doradzimy Ci co wybrać :).

Reuzel to marka kultowa i powinna się znaleźć w łazience każdego pomadowego zapaleńca. Równie kultowy jest Reuzel Grooming Tonic, który jest wspaniałym uzupełnieniem dla pomad do włosów (chociaż może być używany także jako samodzielny produkt) – zwiększa objętość i plastyczność włosów i wstępnie je stylizuje.