Mr. Bear Family

Sortowanie:

Mr Bear Family – o marce

Marka Mr Bear Family to wyprodukowane w Szwecji akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji brody. Mr Bear to niewielka rodzinna firma, która stosuje wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Powstała w 2012 jako pierwsza szwedzka marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji brody.

Mr Bear Family wyróżnia się podejściem do produkcji kosmetyków – która w całości odbywa się ręcznie we własnych halach produkcyjnych. Nie idą na kompromisy a głównym celem marki jest stworzenie po prostu jak najlepszych produktów do pielęgnacji zarostu i nie tylko.

Kosmetyki do brody Mr Bear Family

W ofercie popularnego „Miśka” znajdziecie olejki do brody, wosk do wąsów, balsam do brody, szampon do brody, a także drewniane grzebienie i szczotki do brody. Produkty Mr Bear Family posiadają 3 interesujące wersje zapachowe: Woodland, Wilderness oraz Citrus.

Dzięki najwyższej jakości naturalnych składników kosmetyki gwarantują odpowiednie odżywienie i pielęgnację zarostu.

Kosmetyki do włosów

Marka Mr Bear Family w ramach rozwoju stworzyła także pomady do włosów. Podobnie jak kosmetyki do brody, charakteryzują się bardzo naturalnym składem i pielęgnacyjnymi właściwościami. Jak widać nie zapominają również o włosach na głowie i ich stylizacji :).