The Iron Society

Sortowanie:

Iron Society to salon fryzjerski w Portland Oregon, skupiający się na czystym, klasycznym, a jednocześnie nowoczesnym wyglądzie dzisiejszego zadbanego mężczyzny. Oprócz doskonałych fryzur, oferuję również małą linię ręcznie robionych produktów do stylizacji włosów. Pomady od Iron Society posiadają przyjemny korzenny zapach.

Original i Firm Hold – Woskowe pomady do włosów
Obie bazują na wosku pszczelim, lanolinie i wazelinie z dodatkiem olejków eterycznych i mieszanki perfum. Klasyczne woskowe pomady o wysokiej plastyczności, bez efektu sklejenia włosów. Original odznacza się średnim chwytem i średnim połyskiem, Firm Hold natomiast posiada mocny chwyt z naturalnym połyskiem.

Matte Clay – Krem do stylizacji włosów
Lekka formuła nie obciąża nadmiernie włosów i pozwala na restylizację przez cały dzień. Pomada zapewnia umiarkowane utrwalenie z naturalnym połyskiem. Przyjemna i bezproblemowa aplikacja, już przy niewielkich ilościach można otrzymać odpowiednia teksturę i chwyt.

Water Based – Wodny produkt do układania włosów
Odpowiednio dobrane składniki zaowocowały powstaniem wodnej pomady o plastycznym chwycie, bez efektu „skorupy”. Tradycyjny kosmetyk do stylizacji fryzury potrzebującej umiarkowanego/mocnego utrwalenia i lekkiego nabłyszczenia. Pomada bezproblemowa w zmywaniu jak i w nakładaniu na włosy.