Hørde

Sortowanie:

Produkty do pielęgnacji brody

Olejek do brody – Składniki dobrane z myślą o najbardziej wrażliwych typach cery. Produkt bazuje na naturalnych i lekkich olejach roślinnych, które nie zapychają porów. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu oraz obecności witamin E i F, zapobiega swędzeniu skóry, a włosy stają się miękkie i odżywione. Olej ryżowy będący jednym z głównych składników zapobiega wypadaniu włosów i chroni włosy przed przedwczesnym siwieniem.
Balsam do brody – Odpowiednio dobrane surowce naturalne zaowocowały powstaniem produktu mocno układającego i silnie odżywiającego zarost. Kosmetyk nie skleja ani nie utwardza nadmiernie włosów, dzięki czemu pozostaje ona miękka i przyjemna w dotyku. Za sprawą masła kakaowego, balsam dodatkowo chroni brodę jak i skórę pod nim przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Szampon do brody – Delikatny produkt do codziennego mycia zarostu. Nie posiada w swoim składzie mydła i soli. Pozycja obowiązkowa dla osób z cerą wrażliwą, nie wysusza i całkowicie wypłukuje się z brody. Skutecznie oczyszcza oraz dzięki zawartości ekstraktów roślinnych silnie regeneruje skórę i zarost. Szampon dodatkowo zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, jednocześnie wzmacniając cebulki włosów.

Linie zapachowe

Lumberjack – Intensywny leśny zapach bazujący na świeżo ściętym drzewie, połączony został z cierpkimi nutami czarnej porzeczki i żywicznego świerku. Wzbogacony o słodki i ciepły akord mieszanki przypraw.
Smoky Amber – Przyjemny żywiczny aromat bursztynu, zestawiony ze słodką wanilią i zdecydowanymi nutami skóry. Całość zwieńczona dymnymi akordami kadzidła.

Akcesoria i Zestawy

Marka Horde dodatkowo w swoim asortymencie posiada szczotkę do brody oraz zestawy prezentowe dla brodaczy. Szczotka do brody wykonana została z drewna bukowego i naturalnego włosia dzika. W skład zestawów prezentowych wchodzi olejek do brody 30ml i balsam do brody 50ml w tej samej linii zapachowej oraz olejek do brody 10ml z drugiej linii zapachowej, całość zapakowana w ekskluzywną sosnową skrzynkę z grawerem firmy.