Brighton Beard

Sortowanie:

The Brighton Beard Company – o marce

Firma założona w 2013 roku przez marynarzy z Brighton – Lloyda i Jessice. Mieszkańcy tego miasta w południowej Anglii są w dużej mierze związani z morzem – takie są też produkty Brighton Beard. Nawiązują do morza niemal w każdym aspekcie – od nazw produktów, które są inspirowane imionami lokalnych zbirów – przemytników, bimbrowników i innych złoczyńców, aż po branding który nawiązuje do morskich stworzeń. Marka powstała, ponieważ Lloyd nie mógł znaleźć na rynku produktów, które sprostałyby jego oczekiwaniom jeśli chodzi o pielęgnację brody.

Kosmetyki do brody Brighton Beard

Każdy z kosmetyków do brody Brighton Beard jest wytwarzany ręcznie w niewielkich partiach produkcyjnych ze starannie dobranych, naturalnych składników. Dzięki temu marka zapewnia doskonałą pielęgnację i odżywienie zarostu.

Charakterystyczne są także ich nietuzinkowe połączenia zapachowe – czarny pieprz + grejpfrut albo mandarynka i drzewo cedrowe to niebanalne kompozycje, które sprawią, że Twoja broda będzie pachnieć niepowtarzalnie przez cały dzień.

W ofercie marki znajdziemy różne połączenia zapachowe takich produktów jak: olejki do brody, balsamy do brody, a także wosk do wąsów i brody.