Sortowanie:

Machnąłeś już odpowiednią ilość razy maszynką i pożegnałeś niechciany zarost z twarzy? Świetnie! Znów możesz pochwalić się gładkim licem i ruszać na podbój miasta. Zanim jednak wyruszysz, zadbaj o swoją skórę po goleniu. Dobry krem czy olej do golenia to nie wszystko – należy postawić kropkę nad i stosując dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji preparat po goleniu. Odświeżenie, nawilżenie, złagodzenie podrażnień, odkażenie skóry, a także wyjątkowy i pozostający na długo na skórze zapach, to niektóre zalety stosowanych kosmetyków po goleniu. Wśród popularnych preparatów po goleniu znaleźć można popularne balsamy i wody po goleniu, a także niewychodzące z mody wody kolońskie.

Balsam po goleniu: zadba o idealne nawilżenie, ukoi podrażnioną zabiegiem skórę twarzy, pozostawiając ją gładką, miękką i odświeżoną. Świetne rozwiązanie dla cery wrażliwej, skłonnej do przesuszania i powstawania podrażnień. 

Woda po goleniu: dzięki zawartości substancji takich jak gliceryna czy allantoina skutecznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, które dodatkowo odkażają skórę. Unikalnie dobrane kompozycje zapachowe pozostają na długo na skórze. Ciekawa alternatywa dla wszystkich mężczyzn, którzy oprócz wartości pielęgnacyjnych cenią oryginalne nuty zapachowe.

Woda kolońska: klasyczny wybór dla wielu mężczyzn z całego świata. Woda kolońska to najczęściej stosowany po goleniu preparat, o trwałym, intensywnym zapachu. Orzeźwia i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.