Kartacze i szczotki do brody

Klasyczne kartacze do brody powinny być wykonane ze starannie wyselekcjonowanej szczeciny dzika oraz trwałego i zaimpregnowanego drewna. Brodaczom proponujemy kartacze, rollery, szczotki, a także specjalnie skomponowane zestawy prezentowe. Szczotki do brody pomogą w pozbyciu się złuszczonego naskórka, pobudzą włosy do wzrostu i poprawią ukrwienie skóry. Pamiętaj, że jeśli zamówienie przekroczy kwotę 50 zł, to w przypadku Orlen Paczki, wyślemy je do Ciebie za darmo. Twój kartacz znajduje się u nas. Sprawdź produkty z tej kategorii i poczuj się, jakbyś siedział w wygodnym fotelu Barbera.

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą kartaczy i szczotek do brody, dostępną na stronie sklepu Afterbarber.pl. Produkty te zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i doskonałe rezultaty pielęgnacyjne dla ich brody.

Kartacze do brody, które oferujemy, są wykonane z wysokiej jakości naturalnego włosia dzika lub świni. To twarde włosie nie tylko delikatnie masuje skórę pod brodą, ale także pomaga w rozczesywaniu zarostu, usuwając z niego zanieczyszczenia oraz martwy naskórek. Nasze kartacze posiadają również wygodne rączki, wykonane z drewna bukowego lub dębowego, które zapewniają komfortową i pewną kontrolę podczas używania.

Szczotki do brody to kolejny niezbędny element w codziennej pielęgnacji zarostu. Szczotki wykonane są z wysokiej jakości drewna i wyposażone w naturalne włosie, które pomaga w równomiernym rozprowadzaniu olejków do brody. Ponadto, szczotki skutecznie wygładzają i układają brodę, nadając jej schludny wygląd. Wielkość szczotek dopasowana jest do łatwego trzymania w dłoni, co ułatwia codzienną pielęgnację brody.

W sklepie Afterbarber.pl oferujemy różne rozmiary kartaczy i szczotek do brody, aby zapewnić naszym klientom wybór odpowiedniego produktu, który spełni ich indywidualne potrzeby. Bez względu na długość i gęstość zarostu, nasze kartacze i szczotki są idealne do codziennej pielęgnacji brody.